fbpx

O nas

Trisar to nowoczesna firma konsultingowa założona w 2011 roku. Naszą pasją jest sukces klienta, a celem dostarczanie skrojonych na miarę i zorientowanych na wynik porad dla klientów. Dzięki nim możliwe jest świadome, oparte na danych i doświadczeniu podejmowanie strategicznych decyzji.

trisar szkolenie z zarządzania firma konsultingowa

O nas

Trisar to nowoczesna firma konsultingowa założona w 2011 roku. Naszą pasją jest sukces klienta, a celem dostarczanie skrojonych na miarę i zorientowanych na wynik porad dla klientów. Dzięki nim możliwe jest świadome, oparte na danych i doświadczeniu podejmowanie strategicznych decyzji.

W Trisar wiemy, że aby osiągnąć sukces w biznesie, firmy muszą ciągle ewoluować i dostosowywać się do rynku – pomagamy naszym klientom w czasach transformacji i zmian organizacyjnych. Aby tego dokonywać, skupiamy się na zwinności organizacyjnej. Proponując rozwiązania, zawsze mamy na uwadze zdolność do ich adaptowania w zmieniających się okolicznościach. Pracujemy z klientami z rozmaitych obszarów rynku – od globalnych korporacji z listy Fortune 500 po niewielkie regionalne start-upy. Dzięki takiej wszechstronności możemy proponować unikatowe i niszowe rozwiązania z wielu sektorów.

trisar agencja konsultingowa szkolenia z zarządzania warsztaty dla menadżerów

Misja

Pomagamy naszym klientom w nawigowaniu podczas zmian organizacyjnych i transformacji w firmie. Jako zaufany partner współpracujemy przy budowie przedsiębiorstw, które opierają się na zaufaniu, transparentności i upełnomocnieniu pracowników. Promujemy zwinność i elastyczność modeli biznesowych jako najbardziej efektywny czynnik w wywoływaniu ich rozwoju.

Wizja

Być źródłem pomysłów i porad dla wszystkich firm, które chcą usprawnić swój model biznesowy oparty na wartościach, zaufaniu i transparentności.

Wartości

Perspektywa Strategiczna

Proponując i wdrażając zmiany w zespołach i oddziałach przedsiębiorstw, zawsze bierzemy pod uwagę strategiczny cel przedsiębiorstwa. Nasze usługi dopasowujemy do wizji, celu i strategii naszych klientów.

Pragmatyzm

Nasze usprawnienia i propozycje opierają się na realistycznej ocenie rzeczywistości. Liczymy się z konkretnymi możliwościami i podejmujemy działania, które gwarantują skuteczność.

Spójność

Każda firma ma swoją kulturę i ekosystem. Dopasowujemy proponowane rozwiązania do wartości wyznawanych przez naszych klientów. Oferujemy im metody stosowane również w naszym przedsiębiorstwie.

Ciągłe udoskonalanie

Zawsze kwestionujemy status quo. Wiemy, że brak rozwoju to regres. Dlatego nasze rozwiązania są kombinacją filozofii zarządzania szczupłego (Lean) i zwinnego (Agile), które pozwalają ciągle pracować nad doskonaleniem przedsiębiorstwa.

Wpływ społeczny i balans

Społeczna odpowiedzialność biznesu to jeden z naszych fundamentów. Nasze rozwiązania konstruujemy tak, by zużywać jak najmniej materiałów i wywierać możliwie najbardziej pozytywny wpływ na otoczenie. Dlatego angażujemy się w projekty wspólnie z NGO oraz współpracujemy z sektorem edukacyjnym.

Zaufanie

Zapewniamy naszym klientom absolutną dyskrecję i jeżeli to potrzebne, anonimowość. Wiele naszych rozwiązań znacząco zmienia zarówno pracowników naszych klientów, jak i ich otoczenie biznesowe – przykładamy szczególną wagę do bezpieczeństwa danych i informacji. W razie potrzeby pracujemy pod NDA.

Współpraca i elastyczność

Cenimy sobie otwarty kontakt z naszymi klientami, dlatego wiele naszych projektów to długofalowa współpraca, a nie pojedyncze zlecenia. Dopasowujemy rozwiązania do potrzeb klientów – w razie konieczności zwiększamy lub zmniejszamy zaangażowanie w ich projekty.